Layout Options

Which layout option you want to use?

Color Schemes

Which theme color you want to use? Select from here.

Background Patterns

Which background pattern you want to use?

Background Images

Which background image you want to use?

کوین بیس از راه اندازی بازار توکن‌های غیر مثلی خود خبر داد

admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
کاربر تازه وارد
عضویت
2020/09/17
ارسال ها
11,383
امتیاز کسب شده
2,600
امتیاز
18
به گزارش ارزنیوز؛ صرافی کوین بیس به تازگی اعلام کرده است که بازار توکن‌های غیرمثلی (NFT) خود را تا پایان سال ۲۰۲۱ راه‌اندازی می‌کند. این صرافی نوید می‌دهد که این بازار روی تعاملات اجتماعی متمرکز خواهد بود و به هنرمندان کمک خواهد کرد تا بتوانند اجتماع خود را بهتر توسعه دهند.

بر اساس جزئیاتی که تاکنون منتشر شده، این بازار از توکن‌های غیرمثلی بر بستر اتریوم پشتیبانی خواهد کرد؛ اما مشخص نیست که آیا از سایر بلاک چین‌ها نیز میزبانی خواهد شد یا خیر.

لیست انتظار دسترسی زودهنگام برای سفارشات این توکن‌ها نیز امروز به وب‌ سایت صرافی اضافه شد.

اگر چه هنوز هم جزئیات کاملی از این اتفاق در دست نیست، اما در گزارش‌های منتشر شده ذکر شده است که کاربران پس از ثبت نام در لیست انتظار این پلتفرم، یک پیوند ارجاع دریافت می‌نمایند. هر چه تعداد ارجاعات کاربران از طریق پیوند آن‌ها بیشتر شود، اولویت آن‌ها در لیست انتظار بیشتر خواهد شد.

اما کوین بیس تنها صرافی رمزارزی نمی‌باشد که به بازار NFT علاقه مند شده است. روز گذشته، FTX U.S نیز از راه اندازی یک بازار ان.اف.تی خبر داد. همچنین در ماه ژانویه بخش اصلی این صرافی خدماتی را برای دارایی‌های غیر مثلی ارائه کرد. از سوی دیگر، صرافی بایننس نیز بازار ان.اف.تی مخصوص به خود را دارد.​

نوشته کوین بیس از راه اندازی بازار توکن‌های غیر مثلی خود خبر داد اولین بار در ارزنیوز - پایگاه خبری ارزهای دیجیتال و بلاکچین. پدیدار شد.

ادامه مطلب...
 
بالا