Layout Options

Which layout option you want to use?

Color Schemes

Which theme color you want to use? Select from here.

Background Patterns

Which background pattern you want to use?

Background Images

Which background image you want to use?

پروژه‌ی دیفای ForceDAO هک شد

admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
کاربر تازه وارد
عضویت
2020/09/17
ارسال ها
11,383
امتیاز کسب شده
2,600
امتیاز
18
0_nwRFA5HIkor_0eqQ.jpg

به گزارش ارزنیو؛ توسعه دهندگان این پروتکل در هفته‌ی گذشته گفتند که قرار است برای اطمینان از راه اندازی عادلانه و جذب جوامع مختلف رمزنگاری، توکن‌هایی را به کاربران سایر پروتکل‌های DeFi “ایردراپ” کنند.طبق این ادعا قرار بود در ماه آینده 25 میلیون توکن FORCE (از 100 میلیون موجودی ثابت) برای افرادی که درAave Alchemix Badger ، Balancer ،Curve ،Maker DAO ،Synthetix ،Sushi ،Vesper و Yearn Finance سرمایه گذاری کرده‌اند، توزیع شود.

با این حال، صبح روز گذشته و ساعاتی پس از راه اندازی، این پروژه توسط 5 هکر مورد حمله قرار گرفت و باعث شد قیمت توکن FORCE در یک سقوط ناگهانی و شدید بیش از 90٪ افت کند.

روزی که ForceDAO ضربه خورد، مودیت گوپتا (Mudit Gupta)، رهبر بلاک چین شبکه Polymath، در توییتر توضیح داد که چه اتفاقی افتاده است: هکرها از یک نقص در کدهای این پروژه (Solidity (Solidin کد اصلی Ethereum است)) سوء استفاده کردند که به کاربران امکان می‌داد از طریق یک فرآیند غیرقانونی رمزهای FORCE را بدست آورند.

پس از بررسی آدرس‌های مختلفی که هکرها به آن‌ها حمله کرده‌اند، گوپتا اظهار داشت بنظر می‌رسد بیش از پنج هکر، به این پروژه حمله کرده‌اند که یکی از آن‌ها بلافاصله وجوه را به شبکه بازگرداند، اما بقیه توکن‌های خود را فروختند.

ForceDAO، به كاربرانش هشدار داده است تا زمان حل مشكل از انجام معاملات در هر صرافی خودداری كنند. این تیم هیچ بیانیه دیگری صادر نکرده است.

نوشته پروژه‌ی دیفای ForceDAO هک شد اولین بار در ارزنیوز - پایگاه خبری ارزهای دیجیتال و بلاکچین. پدیدار شد.

ادامه مطلب...
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا