Layout Options

Which layout option you want to use?

Color Schemes

Which theme color you want to use? Select from here.

Background Patterns

Which background pattern you want to use?

Background Images

Which background image you want to use?

لیست قیمت های خرید در کف بعد از اصلاح مارکت در تاریخ 29 فرودین 1400

Syouas

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
کاربر تازه وارد
امتیاز کسب شده
55
وب سایت
www.arztalk.ir
دوستان قیمت های که مشاهده می کنید و بعنوان کف قیمتی مشخص شده است از طریق تحلیل تکنیکال بدست آمده است لذا شما با مسئولیت خودتون می توانید از این لیست خرید استفاده کنید و در قیمت های ذکر شده شروع به خرید کنید همانطور که خودتون بهتر می دانید بازار رمزارز ها بسیار نوسانات شدیدی دارد بهتر با مدیریت سرمایه و خرید پله ای ورود کنید تا در صورت اصلاح بیشتر خدای نکرد متضرر نشوید تذکر این پیشنهادات فقط برای ترید در اسپات و هولد حداقل 2 تا 3 ماه است نتیجه اش در تابستان 1400 قابل برداشت است لطفا اگر نظر در مورد این لیست بطور کلی دارید در همین تایپک مطرح کنید سعی می کنم برای هر رمز ارز یک تایپیک جدا درست کنم که در آنجا چارت رمز ارز مورد نظر رو قرار دهم و توضیحات بیشترش را و در اینجا لینک اش را پیوند بزنم

این قیمت های که برای خرید اعلام می شود مطمئنا صد در صد درست نیست فقط محدوده خرید مشخص شده است شاید برای برخی از رمز ارز ها بیشتر از کف قیمتی که من مشخص کردم ریزش کند شاید برای برخی از رمز ارز ها اصلا به محدوده که مشخص کرده ایم نرسد این خیلی مهم است شما خودتون چارت رمز ارز مورد نظرتون رو تحت نظر داشته باشید اگر به محدوده قیمتی که مشخص کرده ایم رسید بنظر بهتر ریسک کنید و پله ای با مدیریت سرمایه در چند روز خرید کنید نه در یک روز و یکجا تا از نوسانات و استرس مارکت دور بمونید و بهترین خرید رو بکنید . قبلا گفتم بنظر من مارکت آلت کوین ها و کلی کریپتو کارنسی تابستان 1400 ( 2021 ) منفجر می شود پس اگر به این موضوع اعتقاد داشته باشید همین قیمت ها که در حال حاضر مشاهده می کنید هم برای ورود خوب است فقط سعی و کوشش بنده این است در کنار هم بتوانیم در مبالغ هر چه پایین تر بخریم و در مبالغ هر چه بالاتر و روی قله تر بفروشیم پس بطور مثال اتریوم که گفتم بین 2050 تا 1850 برای خرید مناسب است رو مثلا اگر روی 2250 دلار هم بخرید. مشکلی براتون پیش نمی آید ( بطور کلی هر رمز ارزی که قیمتش زیر هدف اول معرفی شده است را می توانید خرید کنید این برای اون دسته از دوستان که صبر و زمان و حوصله ندارند در کف کف خرید کنند ) چون هدف اولش 2551 دلار و هدف دومش 2827 دلار و سومش 3183 دلار است و هدف نهایی اش در سال های آینده 5000 دلار و 10000 دلار می باشد پس اگر دیدگاه تون به روند کلی مارکت مثل من صعودی است زیاد نباید در اسپات و هولد کردن سخت گیرانه عمل کنید قبلا گفتم ولی تجربه این ثابت کرده که مدیریت سرمایه و خرید پله ای بهترین استراتژی است مثلا اگر فکر می کنید اتریوم دیگه پایین نمی آید و یک چهارم سرمایه که برای خرید اتریوم کنار گذاشته اید روی همین قیمت بخرید بعد صبر کنید حالا بازار اصلاح بیشتر می خورد و یا نمی خورد سه چهارم رو نگهدارید برای روزهای آینده اگر قیمت افت کرد یک چهارم دیگه بخرید اگر رفت بالا و مطمئن شدید که پایین نخواهد آمد باز یک چهارم دیگه بخرید بعد دوباره چند روز صبر کنید بدین صورت خرید کنید و برای کسب سود هم حداقل تا رسیدن به اهداف سوم که برای هر رمز ارز مشخص کردم هولد باشید ولی این دست خودتون هست که روی چه قیمتی سیو سود کنید و چه قیمتی ورود کنید هر کس با توجه به سرمایه خودش و نیاز و مشکلاتش می تواند تصمیم بگیر کجا سیو سود کند و خارج شود .

شما در تایپیک اختصاصی هر رمز ارز می توانید چارت و اهدافش رو بطور کامل ببنید این نکته خیلی مهم است وقتی یک رمز ارز هدف اول رو می زند و در ادمه دوم و سوم رو باید این احتمال رو داد که مثل دوج کوین و بایننس کوین وحشی شود و بیشتر از تصور و اهدافی که مشخص شده است رشد کند لذا اگر قصد سیو سود را داشتید حتما برای سیو سود هم پله ای عمل کنید و یکجا سیو سود نکنید و این احتمال رو بدهید شاید قیمت رمز ارز مورد نظرتون خیلی بیشتر رشد کند من پیشنهادم این است که حداقل 20 تا 50 درصد از دارایی تون رو برای اهداف بالاتر از هدف های مشخص شده هولد کنید و در اهداف اولیه که بنده مشخص کردم نهایتا تا 80 درصد دارایی تون رو سیو سود کنید صد البته که خودتون تصمیم گیرنده هستید این درصد ها همه فقط جهت ایده دادن به شما است تغییرات دلخواه تون رو می توانید رو نحوه سیو سود داشته باشید.

اصلا تعداد زیاد مهم نیست که به قیمت کم بخرید که مثلا صدها برابر شود چون مطمئنا اکثر ما انسانها زیاد صبر نداریم شما یک ارزی بخری قیمتش باشد 0.1 به محضی که به 0.2 تا 0.3 برسد به فروش فکر می کنی و احتمال اینکه تا 100 برابر نگهش دارید خیلی کم است پس قیمت کم زیاد ملاک اصلی تون نباشد ( این اتفاق 100 برابری شدن حداقل چندین ماه شایدم چندین سال طول بکشد به دوج کوین نگاه نکنید که ایلان ماسک پامپش کرد کلیت مارکت بدین شکل است )
سعی کنید فقط روی یک رمز ارز سرمایه گذاری نکنید رو چند رمز ارز سرمایه گذاری کنید تا در صورتی که یک رمز ارز تون رشد خاصی نکرد اون چندتای دیگه بتونند جورشو بکشند چون بعضی مواقع می بنید تمام رمز ارز ها رشد می کنند بغیر از رمز ارز که شما خریدید پس بهتر این ریسک رو بین حداق 5 تا 10 رمز ارز معتبر مارکت پخش کنید .

روی نام هر رمز ارز کلیک کنید وارد تایپیک اصلی اش می شوید و می توانید جزییات بیشتر مشاهده کنید این تحلیل ها بروزرسانی می شود لطفا بطور مرتب این لیست را چک کنید تا از در صورت که یک رمز ارز از محدوده مشخص شده بیشتر ریزش کرد بتوانید محدوده های مشخص شده قیمتی جدید را جهت خرید و کم کردن میانگین خرید را مشاهده کنید

بیت کوین ( BTC ) بین 54 تا 50 هزار دلار محدوده خریدش است آپدیت 1400/03/01 : بین 42 تا 35 هزار دلار

اتریوم ( ETH ) بین 2050 تا 1850 دلار آپدیت 1400/03/01 : بین 2300 تا 1800دلار

لایت کوین ( LTC ) بین 250 تا 220 دلار آپدیت 1400/03/01 : بین 180 تا 130 دلار

استلار ( XLM ) بین 0.5 تا 0.4 دلار آپدیت 1400/03/01 : بین 0.42 تا 0.3 دلار

ریپل ( XRP ) بین 1.3 تا 1 دلار آپدیت 1400/03/01 : بین 1 تا 0.7 دلار

بیت کوین کش ( BCH ) بین 850 تا 750 دلار آپدیت 1400/03/01 : بین 700 تا 500 دلار

بایننس کوین ( BNB ) بین 440 تا 370 دلار آپدیت 1400/03/01 : بین 500 تا 450 دلار

ایاس ( EOS ) بین 6.2 تا 5.4 دلار آپدیت 1400/03/01 : بین 6 تا 4 دلار

ترون ( TRX ) بین 0.125 تا 0.1 دلار آپدیت 1400/03/01 : بین 0.08 تا 0.05 دلار

دوج کوین ( DOGE ) بین 0.25 تا 0.2 دلار آپدیت 1400/03/01 : بین 0.35 تا 0.2 دلار

اتریوم کلاسیک ( ETC ) بین 30 تا 25 دلار آپدیت 1400/03/01 : بین 60 تا 30 دلار

کاردانو ( ADA ) بین 1.2 تا 1 دلار

پولکادات ( DOT ) بین 35 تا 30 دلار

چین لینک ( LINK ) بین 33 تا 27 دلار

یونی ( UNI ) بین 29 تا 24 دلار

وی چین ( VET ) بین 0.18 تا 0.14 دلار

فایل کوین (FIL ) بین 145 تا 115 دلار

سولانا ( SOL ) بین 23 تا 18 دلار

نئو ( NEO ) بین 75 تا 60 دلار بین 100 تا 80 دلار تحلیل امروز 1400/01/31 آپدیت شد

مونرو ( XMR ) بین 290 تا 260 دلار

آیوتا ( IOTA ) بین 1.8 تا 1.5 دلار

کریپتو دات کام ( CRO ) بین 0.19 تا 0.16

بیت تورنت توکن ( BTT ) بین 0.0075 تا 0.005 به همه توصیه می کنم در اسپات خرید و هولد کنید

لونا ( LUNA ) بین 13 تا 10 دلار

کازماس ( ATOM ) بین 19 تا 15 دلار

آوی ( AAVE ) بین 350 تا 300 دلار

تزوس ( XTZ ) بین 5.5 تا 4.5 دلار

اف تی ایکس توکن ( FTT ) بین 47 تا 40 دلار

الگورند ( ALGO ) بین 1.25 تا 1 دلار

آواکس ( AVAX ) بین 30 تا 23 دلار

کوزاما ( KSM ) بین 380 تا 330 دلار

نم ( XEM ) بین 0.37 تا 0.3 دلار

تورچین ( RUNE ) بین 12 تا 9 دلار

پنکیک ( CAKE ) بین 22 تا 19 دلار

ایگولد ( EGLD ) بین 170 تا 130 دلار

هات ( HOT ) بین 0.017 تا 0.013 دلار

هیوبی توکن ( HT ) بین 16 تا 12 دلار

دش ( DASH ) بین 295 تا 260 دلار

چیلیز ( CHZ ) بین 0.5 تا 0.35 دلار

دیکرد ( DCR ) بین 200 تا 180 دلار

سینتتیکس ( SNX ) بین 17 تا 14 دلار

زی کش ( ZEC ) بین 210 تا 180 دلار

سلسیوس ( CEL ) بین 6.3 تا 5.5 دلار

هش‌گراف ( HBAR ) بین 0.28 تا 0.2

کامپاند ( COMP ) بین 460 تا 400 دلار

انجین ( ENJ ) بین 2.5 تا 2 دلار

زیلیکا ( ZIL ) بین 0.15 تا 0.1

سیاکوین ( SC ) بین 0.04 تا 0.03

بلاک استک ( STX ) بین 1.95 تا 1.65 دلار

گراف ( GRT ) بین 1.5 تا 1 دلار

سوشی ( SUSHI ) بین 13 تا 10 دلار

دیجی بایت ( DGB ) بین 0.12 تا 0.1 دلار

کوانتوم ( QTUM ) بین 13 تا 10 دلار

بیسیک اتنشن توکن ( BAT ) بین 1.1 تا 0.8 دلار

یرن فایننس ( YFI ) بین 43000 تا 38000 دلار

پالی‌گان ( ماتیک ) ( MATIC ) بین 0.3 تا 0.25 دلار

آنتولوژی ( ONT ) بین 1.8 تا 1.5 دلار

نیر پروتکل ( NEAR ) بین 4.7 تا 4 دلار

اوما ( UMA ) بین 25 تا 20 دلار

ریون کوین ( RVN ) بین 0.19 تا 0.15 دلار

بیت کوین گلد ( BTG ) بین 80 تا 60 دلار

آی او اس تی ( IOST ) بین 0.066 تا 0.056 دلار

وزیر ایکس ( WRX ) بین 3 تا 2.5 دلار

نانو ( NANO ) بین 9 تا 7 دلار

زیرو ایکس ( ZRX ) بین 1.8 تا 1.4 دلار

ویوز ( WAVES ) بین 14 تا 11 دلار

آیکون ( ICX ) بین 2.2 تا 1.7 دلار

بنکور ( BNT ) بین 7 تا 6 دلار

هارمونی ( ONE ) بین 0.12 تا 0.08 دلار

اومیسه گو ( OMG ) بین 7.5 تا 6 دلار

رزرو رایتس ( RSR ) بین 0.086 تا 0.07 دلار

آنکر ( ANKR ) بین 0.145 تا 0.11 دلار

هلیوم ( HNT ) بین 12.5 تا 9 دلار

هورایزن ( ZEN ) بین 90 تا 75 دلار

وینک ( WIN ) بین 0.0015 تا 0.001 دلار

تذکر مهم : این تحلیل صرفا برای اسپات و هولد حداقل تا تابستان 1400 است به هیچ عنوان استفاده از این تحلیل برای مارکت فیوچرز توصیه نمی شود و مسئولیت استفاده از این تحلیل به عهده شماست و بنده و سایر اعضای انجمن ارز تاک صرفا نظرات شخصی خود را با شما به اشتراک می گذاریم و درسود یا ضرر شما هیچ نقشی نخواهیم داشت

آخرین ویرایش:

Syouas

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
کاربر تازه وارد
امتیاز کسب شده
55
وب سایت
www.arztalk.ir
برای اینکه دقت این روش تحلیل رو متوجه بشوید تحلیل قبلی وی چین خودم رو که سابق اش هم در گروه تلگرام انجمن وجود دارد اینجا می گذارم اون موقع اوج هدف که براش تصور می کردم 0.119 دلار بود همانطور که مشخص است روی چارت هفتگی تا نزدیکی 0.3 دلار رشد قیمت داشت منطقه خرید در تحلیل قبلی همانطور که در چارت می بینید بین 0.039 تا 0.035 بود در چارت 4 ساعت که تصویر چارت و منطقه خرید واضح تر است هدف از ارسال این مطلب این است که برای خرید باید حوصله داشته باشید صبر کنید توی منطقه که معرفی کردم حال زیاد چند درصد بالا بخرید یا پایینتر بخرید زیاد مهم نیست در اسپات مطمئنا اگر بتونید پایینتر بخرید سود بیشتر می برید ولی این رو هم بدونید نباید زیاد سخت گیر باشد و از ضرر های چند درصدی در روز های اول خرید بترسید و همچنین صبر داشته باشید تا اهداف مورد نظر رو لمس کند مدیریت سرمایه هم خیلی مهم است حتما در نظر داشته باشید شاید قیمت ها از این میزانی که من مشخص کردم بیشتر هم ریزش کند خیلی مهم است پول نقد داشته باشید که بتونید توی اون قیمت ها احتمالی هم خرید کنید در هر صورت در برگشت مارکت مطمئنا به سود های خیلی خوبی خواهید رسید

چارت هفتگی وی چین VET

1618745660397.png

چارت تایم فریم 4 ساعت وی چین VETو محدود خریدش در تحلیل قبلی

1618745705510.png

آخرین ویرایش:

Elinaz

کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد
امتیاز کسب شده
5
مرسی بابت زحمتی که کشیده اید 🌺

m.rostami

کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد
امتیاز کسب شده
3
ممنون بابت وقتی که میزارید و برای عموم تحلیل و راهنمایی و آموزش میزارید
خدا قوت
امیدوارم بهره مند ترین باشید تو این بازار
👍👍👍👌👌👌💐💐💐

Syouas

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
کاربر تازه وارد
امتیاز کسب شده
55
وب سایت
www.arztalk.ir

در این ویدیو توصیه های تکمیلی خرید رمز ارز های برتر در کف قیمتی و مدت زمانی حدودی که برای خرید فرصت دارید بهمراه زمان حدودی رسیدن به اهداف تعیین شده براساس تجربه خودم با شما به اشترک گذاشتم خوشحال می شوم شما هم نظرات خود را در این مورد مطرح کنید.

آخرین ویرایش:

Syouas

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
کاربر تازه وارد
امتیاز کسب شده
55
وب سایت
www.arztalk.ir

در این ویدیو حمایت هفتگی و روزانه بیت کوین رو به زبان ساده توضیح دادم بهمراه مویینگ آوریج میانگین متحرک بیت کوین و همینطور نحوه خرید زیر سقف قیمت رمز ارزها و همچنین در مورد از دست دادن حمایت 50 دامیننس بیت کوین صحبت می کنم

Recolor

کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد
امتیاز کسب شده
2
بسیار هم عالی. خدا قوت

Syouas

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
کاربر تازه وارد
امتیاز کسب شده
55
وب سایت
www.arztalk.ir
در این ویدیو در مورد اصلاح کل مارکت کرپتوکارنسی و نحوه سیو سود یک سری نکات رو با شما به اشتراک گذاشته ام امیدوارم مورد استفاده قرار بگیرد

آخرین ویرایش:

Syouas

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
کاربر تازه وارد
امتیاز کسب شده
55
وب سایت
www.arztalk.ir

m.rostami

کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد
امتیاز کسب شده
3
بسیار عالی
سپاسگزارم از ویدئوهای آموزنده اتون
پاینده و پیروز باشید

Syouas

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
کاربر تازه وارد
امتیاز کسب شده
55
وب سایت
www.arztalk.ir

خرید بیت کوین و آلت کوین ها

در این ویدیو در مورد نحوه خرید بیت کوین و آلت کوین های که در نوبیتکس لیست هستند صحبت کرده ام

Syouas

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
کاربر تازه وارد
امتیاز کسب شده
55
وب سایت
www.arztalk.ir

این موقعیت خرید رو از دست ندهید با مدیریت سرمایه شروع به خرید کنید

m.rostami

کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد
امتیاز کسب شده
3
خیلی ممنون از زحماتتون🙏🙏🙏🙏

Syouas

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
کاربر تازه وارد
امتیاز کسب شده
55
وب سایت
www.arztalk.ir

ریزش بزرگ بیت کوین به کانال 30 هزار دلار باعث ریزش کلی مارکت شد و در حال حاضر موقعیت خرید های بسیار خوب روی حمایت های هفتگی آلت کوین ها و خود بیت کوین بوجود آمده است با مدیریت سرمایه و خرید پله ای شروع کنید به جمع کردن از کف

Syouas

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
کاربر تازه وارد
امتیاز کسب شده
55
وب سایت
www.arztalk.ir

تحلیل و توضیحات تکمیلی محدوده خرید آلت کوین ها برتر مارکت اتریوم ، لایت کوین ، ریپل ، استلار ، بایننس کوین ، بیت کوین کش ، ایاس ، اتریوم کلاسیک ، ترون و دوج کوین لطفا رمز ارزی اگر مد نظرتون هست در کامنت ها اعلام کنید تا براتون محدوده خرید و اهدافش رو تحلیل کنم بزودی کاردانو و پولکادات و چین لینک رو تحلیلش رو آماده می کنم موفق باشید

m.rostami

کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد
امتیاز کسب شده
3
بسیار عالی

Syouas

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
کاربر تازه وارد
امتیاز کسب شده
55
وب سایت
www.arztalk.ir

تحلیل حجم کلی مارکت کریپتوکارنسی - بنظر من رمز ارز ها در کف قیمت قرار دارند با مدیریت سرمایه و خرید پله ای می توانید در کف قیمتی خرید کنید .

Syouas

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
کاربر تازه وارد
امتیاز کسب شده
55
وب سایت
www.arztalk.ir

تحلیل تایم فریم هفتگی بیت کوین و رمز ارز های برتر مارکت - از نظر من هنوز در کف قیمت قرار داریم و موقعیت خرید به همه توصیه می کنم این دو ویدیو رو بطور کامل تماشا کنند بنظر من آلت سیزن اصلی در ماه های آینده اتفاق می افتد این فرصت های خرید در اسپات رو از دست ندهید
بخش دوم در حال آپلود است برای مشاهده ویدیو کامل بصورت یکجا لطفا کانال ما در آپارات و یوتیوب دنبال کنید و به دوستان خود معرفی کنید

Syouas

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
کاربر تازه وارد
امتیاز کسب شده
55
وب سایت
www.arztalk.ir

اهداف فروش و نواحی خرید در تایم فریم های 1 تا 4 ساعت بیت کوین و رمزارز های برتر مارکت در این ویدیو در مورد حمایت ها و مقاومت های رمز ارز های برتر مارکت در تایم فریم های ساعتی صحبت کرده ام نواحی مناسب فروش و سیو سود روی بخشی از دارایی ها تون رو معرفی کرده ام و همچینی نواحی مناسب خرید در کف قیمت را خدمتون معرفی کردم نگاه من به مارکت صعودی است بنظر من هنوز در کف قیمت و موقعیت خرید قرار داریم و با مدیریت سرمایه می توانید به خرید کردن ادامه دهید برای ترید در اسپات برای فیوجرز هم حتما باید در صورت که لوریج بالا استفاده می کنید حمایت ها و مقاومت ها و در تایم فریم ها کوچک تر اطلاع داشته باشید ولی با پذیرفتن ریسک می توانید از این نواحی خرید و فروش در فیوچرز با نهایت لوریج 3 استفاده کنید صد البته با قرار دادن استاپ برای حد ضرر و سود موفق باشید

بالا