Layout Options

Which layout option you want to use?

Color Schemes

Which theme color you want to use? Select from here.

Background Patterns

Which background pattern you want to use?

Background Images

Which background image you want to use?

حذف ۱۲۹ رمزارز در پلتفرم دیفای یونی سوآپ به دلیل سیستم نظارتی جدید

admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
کاربر تازه وارد
عضویت
2020/09/17
ارسال ها
11,383
امتیاز کسب شده
2,600
امتیاز
18

سیستم نظارتی جدید پلتفرم یونی سوآپ​


یونی سوآپ لبز (Uniswap Labs) اعلام کرده است که به دلیل شروع یک سیستم نظارتی جدید و در حال تحول، دسترسی به ۱۲۹ رمزارز را محدود می‌کند.

در یک پست وبلاگ جدید، یونی سوآپ لبز، مشارکت کننده اصلی در پروتکل یونی سوآپ، لیستی از توکن‌هایی را منتشر کرده است که به زودی دسترسی به آنها را محدود خواهد کرد. این استودیوی توسعه نرم افزار می‌گوید که دارایی های مورد بحث، تنها بخش کوچکی از حجم کل معاملات این پلتفرم را شامل می‌شوند.

“برای ادامه نوآوری و ارائه این ابزار به جامعه و کاربران یونی سوآپ، ما در حال تنظیم مقررات نظارتی خود هستیم. امروز، مطابق با اقدامات انجام شده توسط سایر پلتفرم‌های امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، ما تصمیم گرفته‌ایم که دسترسی، به برخی از توکن‌ها را از طریق آدرس app.uniswap.org محدود کنیم.”

این شرکت توسعه دهنده حوزه دیفای، ۱۲۹ رمزارز مختلف را نام برد که به طور نامحدود از روی این پلتفرم خارج خواهند شد.

“به طور مشابه، این عمل هیچ تاثیری بر روی کد رابط یونی سوآپ، که همچنان متن باز باقی خواهد ماند، یا بسیاری از پورتال‌های دیگر یا نمونه‌های محلی که برای دسترسی به پروتکل یونی سوآپ استفاده می‌شود، ندارد.

همینطور که به جلو پیش می‌رویم، ما به تولید محصولات و بهبود پروتکل یونی سوآپ ادامه خواهیم داد، طبیعتا به روشی که با ارزش‌های گسترده‌تر کلیت صنعت دیفای سازگار باشد. تمام تلاش خود را برای ایجاد زیرساخت‌های مالی ایمن، شفاف و قوی که بتواند کاربران را در سراسر جهان توانمند کند، خواهیم کرد.”بازارهای غیرمجاز دیفای​


این تصمیم یونی سوآپ هفته‌ها پس از ملاقات نهادهای عالی نظارتی ایالات متحده و بازیگران اصلی در فضای مالی غیرمتمرکز، گرفته شده است.

در طی این ملاقات، دن برکوویتز (Dan Berkowitz)، عضو کمیسیون تجارت آتی کالا (CFTC)، در سخنرانی اصلی خود در مورد این بخش نوپا در بازار رمزارزها توضیحاتی داد.

“من نه تنها معتقد هستم که بازارهای غیرمجاز دیفای یک ایده بد است، بلکه حتی درک نمی‌کنم که آنها چگونه براساس قانون CEA (قانون بورس کالا) قانونی هستند.”
نوشته حذف ۱۲۹ رمزارز در پلتفرم دیفای یونی سوآپ به دلیل سیستم نظارتی جدید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع مقاله ...
 
بالا