Layout Options

Which layout option you want to use?

Color Schemes

Which theme color you want to use? Select from here.

Background Patterns

Which background pattern you want to use?

Background Images

Which background image you want to use?

بایننس پس از راه اندازی صندوق رشد 1 میلیارد دلاری با هدف تقویت پذیرش، با افزایش 10 درصدی همراه شد

admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
کاربر تازه وارد
عضویت
2020/09/17
ارسال ها
11,383
امتیاز کسب شده
2,600
امتیاز
18
  • بایننس از راه اندازی یک صندوق یک میلیارد دلاری از طریق اکوسیستم زنجیره هوشمند بایننس خبر داد که هدف آن تقویت پذیرش رمزارز می باشد.​

  • پس از این اطلاعیه، بایننس کوین (BNB) موفق شد با رشد 12 درصدی خود از کاردانو (ADA) پیشی بگیرد.​


صرافی بایننس علی رغم مسائل نظارتی اخیر، همچنان حمایت خود را از صنعت بلاکچین نشان می دهد. به ویژه، با راه اندازی یک «صندوق رشد» 1 میلیارد دلاری، به زنجیره هوشمند بایننس (BSC) خود اعتماد نشان داده است. هدف صندوق رشد این است که پذیرش فناوری بلاکچین را افزایش دهد. یکی از سرسخت ترین رقبای اتریوم، که این صندوق تازه تأسیس است، موقعیت BSC را در این صنعت بیشتر تقویت خواهد کرد. تا کنون، BSC موفق شده است از کاستی های اتریوم در زمینه هزینه های بالای گس و ازدحام که منجر به مسائل مقیاس پذیری شده است، بهره ببرد.

BSC شاهد پذیرش بالایی بوده است، به ویژه در آغاز سال که کاربران فعال روزانه آن از 1 میلیون نفر فراتر رفتند و همچنین این مهم که میزبان بیش از 900 برنامه غیر متمرکز می باشد. با این حال، این مسیر چندان هموار نبوده است و این اکوسیستم با راگ پول هایی مواجه شده است که ظاهراً انجام آنها برای کلاهبرداران در شبکه BSC در مقایسه با شبکه اتریوم آسان تر است.

تجزیه صندوق


در بحبوحه پذیرش بالای رمزارز و افزایش قیمت، بایننس با راه اندازی این صندوق به دنبال سرعت بخشیدن به پذیرش فناوری بلاکچین است. در ابتدا، به نظر می رسد این صندوق قصد دارد از توسعه دهندگان از طریق همکاری با آنها در اکوسیستم خود و ادغام شبکه های دیگر، پشتیبانی نماید. بر اساس گزارش این صرافی، 500 میلیون دلار برای برنامه های سرمایه گذاری و دوره نهفتگی در نظر گرفته شده است. 300 میلیون دلار دیگر برای یک برنامه سازنده ذخیره می شود در حالی که 200 میلیون دلار دیگر نیز به طور یکسان برای توسعه استعدادها و برنامه مشوق لیکوئیدیتی اختصاص داده می شود.

وقت آن است که سفر زنجیره هوشمند بایننس را به سمت مقیاس گذاری و پذیرش انبوه سرعت بخشیم

ما بزرگترین صندوق رشد در تاریخ رمزارزها را معرفی می کنیم – صندوق 1 میلیارد دلاری که هدف آن نه تنها افزایش پذیرش BSC بلکه بهبود پذیرش کل صنعت بلاکچین است.

https: //t.co/lkTHmp8fRm

– زنجیره هوشمند بایننس (@BinanceChain) 12 اکتبر 2021

گواندولین رجینا، مدیر سرمایه گذاری صندوق شتاب دهنده BSC اشاره کرد که این طرح ابتکاری به دنبال آن است که انواع مختلف بلاکچین ها را ادغام نماید. رجینا خاطرنشان کرد:

با ارائه این طرح ابتکاری 1 میلیارد دلاری، تمرکز ما بر ایجاد زیرساخت های میان زنجیره ای و چند زنجیره ای خواهد بود که با انواع مختلف بلاکچین ادغام شده اند.

جهش قیمت بایننس کوین


پس از انتشار این اطلاعیه، بایننس کوین (BNB) که در برابر فشارهای نظارتی استقامت خوبی از خود نشان داده است، با افزایش قیمت همراه شد. در زمان انتشار مقاله، BNB پس از افزایش بیش از 10 درصدی در 24 ساعت گذشته، از قیمت 450 دلار عبور کرد. داده ها نشان می دهد که با این حرکت، BNB توانست پس از افزودن حدود 8 میلیارد دلار به ارزش بازار خود از کاردانو (ADA) پیشی گرفته و جایگاه چهارم را به خود اختصاص دهد.

به گفته ارائه دهنده داده های زنجیره ای سانتیمنت،، BNB در حال بریک اوت موقت است و هولدرهای میلیونر آن در حال خرید هستند. این ارائه دهنده داده اشاره می کند؛

بایننس کوین (BNB) در حال بریک اوت موقت است و به نظر می رسد هولدرهای میلیونر آن در حال خرید هستند. هولدرهایی که 10 هزار تا 100 هزار $BNB در اختیار دارند، در دو هفته گذشته 412 هزار $BNB خریداری کرده اند و 8.7% کوین بیشتر به کل دارایی خود اضافه نموده اند.

منبع: crypto-news-flash

400-0741-09-01275​

نوشته بایننس پس از راه اندازی صندوق رشد 1 میلیارد دلاری با هدف تقویت پذیرش، با افزایش 10 درصدی همراه شد اولین بار در بیتز گاردن. پدیدار شد.

منبع مقاله ...
 
بالا