Layout Options

Which layout option you want to use?

Color Schemes

Which theme color you want to use? Select from here.

Background Patterns

Which background pattern you want to use?

Background Images

Which background image you want to use?

ارائه ایده و پروژه جهت سرمایه گذاری در بلاکچین و کریپتور کارنسی

Syouas

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
کاربر تازه وارد
امتیاز کسب شده
55
وب سایت
www.arztalk.ir
سلام به همه عزیزان بازدیدکننده و اعضای محترم انجمن ارز تاک همانطور که شما هم می دانید مارکت کریپتو کارنسی یک مارکت نوپا و نو ظهوری است که از عمرش حدودا 10 سال می گذرد و بشدت در زمینه های گوناگون جهت سرمایه گذاری برای کسب درآمد های خوب در آینده مهیا است و چنانچه ایده و طرح خوبی داشته باشیم می توانیم آینده خود و حتی خانواده مان رو از این مارکت تامین کنیم لذا از همه شما خواهشمند هستم در این موضوع شرکت کنید و نظرات و احیانا پروژه ها و ایده های جدید و حتی ایده های قدیمی که زمینه رشد خوب در آینده رو دارند رو در این تایپیک به اشتراک بگزارید تا بکمک هم اول یک یا چند ایده و پروژه خوب را شناسایی کنیم بعد از طریق انجمن بتوانیم گروه سرمایه گذاری ایجاد کنیم و آن ایده یا پروژه را اجرا کنیم .

• مرحله اول1 : ما نیاز به یک تیم قوی در زمینه برنامه نویسی بلاک چین و طراحی وب سایت داریم که با بلاکچین و کریپتو کارنسی هم آشنایی کافی داشته باشند. که افراد این تیم می تواند از بین شما عزیزان تشکیل شوند یا در صورت نیاز از با در نظر گرفتن حقوق و مزایا از بین افراد تحصیل کرده و واجد شرایط از نظر علمی و کارایی گزینش و استخدام شوند.
  • مرحله دوم : باید بتوانیم یک پروژه درست کنیم که امور مالی و سرمایه گذاری 100 درصدش بصورت غیر متمرکز انجمن شود یعنی اینکه بتوانیم یک توکن حاکمیتی روی اتریوم یا ترون ایجاد کنیم تا افرادی که در ابتدا و در آینده روی پروژ های پیشنهادی سرمایه گذاری می کنند هر لحظه که تصمیم گرفتند همه سرمایه و یا بخشی از سرمایه شان را از پروژه خارج کنند نیاز به تایید کسی نداشته باشند و به راحتی بتواند با فروش توکن های حاکمیتی شون همه سرمایه شون رو با سود یا زیانش خارج کنند .
  • مرحله سوم : باید یک و یا چند ایده رو برای سرمایه گذاری انتخاب کنیم و بعد از رای گیری در بین سرمایه گذارن آن را به مراحله اجاری برسانیم.
البته صحبت زیاد است ولی بهتر است نظرات شما دوستان رو در این مورد بشونم لطفا نظرتون رو در این مورد حتما مطرح کنیدو اگر پروژه و یا ایده ای دارید در اینجا مطرح کنید
ایده های من :
1 - راه اندازی استخر نقدینگی تتر برای وام دادن به تریدر های حرفه ای
2- راه اندازی صرافی آنلاین ( فقط با جفت ارز تتر و استیبل کوین ها )
3- راه اندازی یک سایت آموزشی رایگان و آموزش صفر تا صد کریپتوکارنسی بصورت ایجاد محتوا ( تکس و عکس ) و ویدیو های آموزشی که در یوتیوب و آپارت و اینستاگرام به اشتراک گذاشت شود
4- طراحی و راه اندازی اپلکشین برای موبایل با قابلیت پرداخت از طریق کریپتو کارنسی ( بازی ، کمک آموزشی ، خدماتی )
5- راه اندازی سیستم وام دهی یا استیک کردن رمز ارز های معتبر مارکت ( بیت کوین ، اتریوم ، دات و .... )
6 - راه اندازی وب سایت آموزشی برای کودکان و نوجوانان و ایجاد محتوای آموزشی برای نسل آینده
و ..........................

لطفا شما هم در این گفتگو شرکت کنید نظرات شما می تواند آینده همه ما رو تغییر دهید بنده به کار گروهی و آینده بلاکچین خیلی امیدوار هستم . دقیقا این جلوی چشم است وقتی سال 1383 دنبال راه اندازی فروشگاه آنلاین اینترنتی بودم به هر کس می گفتم در آینده روی موبایل می شود از اینترنت خرید کرد حرفم رو جدی نمی گرفتند الان دقیقا در همون نقطه قرار دارم که مطمئن هستم سال 1410 بلاکچین دنیا رو متحول می کند و سرمایه گذاری روی کریپتو کارنسی بخصوص خود بلاکچین آینده خیلی خوبی دارد.

آخرین ویرایش:
بالا